neděle 22. července 2012

Vzhůru do teplých krajů!

Už zítra mě čeká odlet na Corfu, kde se budu po dva týdny válet, slunit, přejídat a koupat v moři. Co to znamená pro Listárnu? Opět něco málo přednastavených článků, tentokrát ale méně než posledně - nemám na skladě recenze na proložení 30 denní knižní výzvy, jelikož moc nemám čas číst. Od začátku prázdnin (na táboře) jsem přečetla jen Dharmové tuláky. Aktuálně mám rozečtenou knihu povídek Blind Willow, Sleeping Woman a první část Střetu králů (ten ale zůstane doma v ČR, jelikož to čtu z notebooku a ten na dovolenou díkybohu nejede).

Jelikož jedu na 14 dní pryč, jsem dostatečně zásobená knihami - kromě zmíněných povídek si s sebou beru ještě Doktora Živaga, jakožto šestisetstránkovou bichli a jako pojistku i Saturnina. Kdyby byl problém, vypůjčím si od rodičů, takže abstinenční příznaky zajisté nebudou :-)

Ale abych se dostala také k hlavnímu předmětu tohoto článku - co vás zde po dobu mé nepřítomnosti čeká?

Potřeštěné letní kniho-dumání  - obě neděle budou vyplněny pokračováním tohoto zajímavého projektu od VeEee.
Prázdniny s knihou - tentokrát snad už doopravdy. Random fotky mého knižního léta.
30 days challenge - přibudou i další články do tohoto projektu.

Nechci slibovat recenzi na Dharmové tuláky, jelikož si nejsem jistá, zda ji stihnu.

Jinak pozor pro všechny uživatele DatabázeKnih! Nyní máte možnost navázat spolupráci s tímto webem. Jak? Je to jednoduché - stačí napsat pár recenzí a doufat, že se moderátorům budou líbit.

Jo a ještě něco. Pokud si chcete zasoutěžit o první díl Hunger games, není nic jednoduššího než se zastavit u SUŠI!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře jsou ověřovány pomocí kódu!
Konstruktivní kritiku přijímám s úsměvem. A pokud použijete profil "Anonymní", na konci komentáře se podepište, díky moc!