pátek 4. července 2014

Jen jeden den || SOUTĚŽ

Jak jsem slíbila, tak taky dělám!

Prázdniny nejsou to ono bez pořádného letního čtení. Jak jsem již psala, Jen jeden den vás pořádně nakopne, takže budete mít chuť okamžitě vyrazit někam na vlastní pěst. A nebo se zamyslíte sami nad sebou. Každopádně si ale u čtení parádně odpočinete a to se taky počítá.

O CO HRAJEME?

1x úplně nový a nečtený výtisk Jen jeden den
4x Yoli záložka (každá je jiná)

JAK HRAJEME?
Jen jeden den, kdy se může změnit vše. Představte si, že byste se ocitli v podobné situaci jako Allyson a naskytla se vám možnost na jeden den překročit pravidla. Jak by to vypadalo? Co by pro vás znamenala právě taková změna? Vydali byste se na jeden den za hranice, hodili byste za hlavu všechna pro a proti a koupili byste si psa? Fantazii se meze nekladou, i malá změna je změna. Napište mi do komentáře, jak by to vypadalo, kdybyste se na jeden den rozhodli jednat úplně jinak, než jak jednáte obvykle.
A přidejte kontaktní e-mail.

TAKŽE SI TO ZOPAKUJME...
 • Do komentáře napište e-mail a odpověď na mou otázku
 • Soutěž trvá od 4.7. do 18.7. - vítěze vyhlásím 19.7.
 • Sdílet nikde nemusíte, ale můžete, nicméně body navíc za to nebudou
 • Vítěz bere vše
 • Vítěze vybere s největší pravděpodobností random.org, ale možná taky já, takže se snažte :)

 HODNĚ ŠTĚSTÍ!

16 komentářů:

 1. 1) NikolWal@seznam.cz
  2) Prvně, co bych udělala, tak bych si koupila velký rodinný dům, nastěhovala se do něj spolu s přítelem. Poté bych z jedné velké místnosti udělala velkou zasklenou knihovnu a dala si tam pohodlný nábytek. Samozřejmě by ten dům musel mít velkou zahradu a bazén a nějaké to posezení. Poté bych asi nastartovala do psího útulku, nebo někam, kde prodávají pejsky a zachránila tak pár nebohých dušiček. Poté, co bych je zavezla domů, tak bych nastartovala do knihkupectví a nakoupila si snad všechny knihy, které tam mají. Ještě jsem zapomněla na auto. To bych taky někde potřebovala splašit. :D I když je toto všechno časově náročné, tak bych pak ještě zajela do Lednice, kde jsem byla jednou a je tam nádherně, a konečně si prohlédla celý areál a zámek. Vlastně, když tak přemýšlím, tak by bylo fajn bydlet na Pálavě, je tam krásně. :)

  OdpovědětVymazat
 2. 1. annet007@seznam.cz

  2. Takže první věc - koupě letenky. Kamkoliv, last minute nabídka (zpáteční :D). Nikdy jsem - co se týče letenek apod. - nejednala impulsivně (trošku "adrenalin" :D). I když jsem napsala slovíčko kamkoliv, koukla bych se po letence např. do Dánska. Tam jsem se vždy chtěla podívat :) Krasojízda by pokračovala pronájmem (alespoň na pár hodin, i tak to bude drahé, ale co už :D) zámku Christiansborg (+ vypnutí alarmů, kamer :D), kde bych prolezla všechny pokoje, sály, a doufala v to, že narazím na nějaké tajné komnaty :D

  OdpovědětVymazat
 3. 1) pavlinaplevova@seznam.cz
  2) Já bych asi taky nějam vyrazila (vyletěla) letadlem. Chtěla bych letět na hodně míst, ale asi by vyhrála Paříž (Francie). Tam bych určitě navštívila Eiffelovu věž a ochutnala strašně moc jídla: několik druhů zmrzlin, dorty, kávu = prostě žranice. Samozdřejmě bych pořídila spoustu fotek, koupila si pár (hodně) suvenýrů. No a pak by pro mě přiletěla helikoptéra - samozdřejmě strašně moc rychlá a jela bych do Itálie :). Tam bych se koupala v moři a potápěla bych se. Fotila bych fotky pod vodou. Koupila pár suvenýrů a samozdřejmě snědla pizzu a aspoň tak pět bych si vzala sebou na cestu a dom. Potom bych zase jela super rychlou helikoptérou domů, ale cestou bych se samozdřejmě stavila do knihkupectví - třeba do Dobrovského. At am bych si koupila 15 knih zdarma. No a nakonec, i když by byla noc tak bych zašla do útulka a vzala bych si pejska - i když doma máme už dva.

  OdpovědětVymazat
 4. moncik.11@seznam.cz
  Seč se snažím co to jde, nejsem spontánní a asi i dost nad věcmi přemýšlím. Takže když by to šlo, vypnula bych naprosto. Udělala věci, co tak moc chci, splnila si všechna přání, začala plnit bucket-list :D Během jednoho dne bych se například naučila japonštinu, odjela bych do Japonska, polaskala si žraloka a do toho si našla gayského nejlepšího přítele:D Jak se ti to líbí :D?

  OdpovědětVymazat
 5. Můj email: ani.mani@seznam.cz
  Já bych si také určitě koupila letenku do Anglie a Irska nebo Skotska, kde bych prozkoumávala zajímavá místa. Určitě bych si chtěla pořídit psa :D . To by vážně bylo mimo moje obvyklá pravidla. Také bych se pustila do předělávání pokoje, nebo bych si koupila něco na co se nedokážu nyní odhodlat. A určitě bych jela ve Francii navštívit Shakespeare a spol.. To je moje velké přání. Naučila bych se i dobře Anglicky abych nemusela čekat na překlady knih a pak bych přemýšlela nad budoucností v cizině. A jako poslední bych si udělala obří knihovnu :D , nebo bych alespoň do nějaké šla pracovat. :) . Mimochodem skvělá soutěž :)

  OdpovědětVymazat
 6. mail: pavla.francova@atlas.cz
  Naprosto spontáně bych si koupila letenku do Francie, kterou bych celou procestovala. Stejně tak i Itálii,Řecko a Anglii, Skotsko a Wales. Taky bych si zaplatila kurzy angličtiny a francoužtiny, abych se konečně posunula dál a nezákrněla úplně. V rámci tohoto dne bych začala na 100% sportovat, jist jen zdravě aniž bych někdy polevila a skoupila bych všechny knihy po kterých už tak dlouho pokukuju. Prostě bych začala plnit svá přání a touhy :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Thehungergames@seznam.cz

  -

  Koupil bych letenku do Londýna a odjel tam.
  Tam bych koupil vážně obří spoustu knížek, což není nic nového, a zašel si na takové ty památky jako je Big Ben, London Eye atd...
  Dal bych si snídani, oběd a večeři v nějakém typickém bistru a zašel bych si do StarBucks.
  Potom bych samozřejmě navštívil nějaký psí útulek a doopravdy adoptoval psa ♥ (Psi jsou moje láska).
  A taky bych si koupil Apple, zrcadlovku a něco co mi bude symbolizovat Londýn.
  Kdybych měl zkrátka ten jeden den, splnil bych si sen. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherná súťaž, ďakujem. :)

  Je toho toľko, čo by som chcela spraviť... Napríklad ísť sa pozrieť na Grand Canyon pri západe slnka, navštíviť relikviu svätej Rity v Casii, alebo by som odcestovala niekam, kde je možné vyskúšať tú krásnu terapiu s delfínmi. Ale na toto všetko by som potrebovala naozaj veľa sily a odvahy. :)

  aly.vikart@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. laidy007@seznam.cz
  Koupila bych si letenku do Londýna, na sobě bych měla crop top a kratase high waisted (protože v Anglii je jim jedno, co máte na sobě a neodsuzují vás pohledem), sedla bych si na schody před St. Pauls Cathedral, popíjela kafe od Costy a jedla zeleninový salát s kuřecím masem od Marks Spencer a sledovala londýnský ruch!

  OdpovědětVymazat
 10. m.trllova@seznam.cz
  Kdybych ten Jeden den byla sentimentální, kontaktovala bych svou první lásku a dala si s ním schůzku. Kdekoliv, jen ho potkat, vědět, jak se má, co dělá, jestli by se mi stále líbil :-)). K tomu bych snad ani nepotřebovala celých 24h, mohla bych být třeba taky rozčarovaná :-).
  A kdybych měla náladu naprosto bláznivou, sezvala bych všechny své známé, které jsem poznala při svém pobytu v Anglii, udělali bychom super party, tancovali a bavili bychom se až do rána. Joo, to by byl naprosto geniální den a noc!!

  OdpovědětVymazat
 11. 1. ernelu@centrum.cz
  2. Vyrazila bych do metra a do centra Prahy, kde bych všem kolemjdoucím zabavila chytré telefony, tablety a další nesmysly. Možná by je to donutilo koukat víc kolem sebe a na lidi kolem sebe. Smála bych se na lidi, aby si uvědomili, že život s mobilem v ruce a zachmuřenou tváří stojí za houby. Konec dne bych asi strávila na policejní stanici, ale protože tam jsem ještě nebyla, nemusel by to být tak špatný nový zážitek :D

  OdpovědětVymazat
 12. katienejde@seznam.cz

  Jsem člověk, který je hodně rozvážný, několikrát si věci promýšlím a pak teprve jednám. Přes školní rok téměř nežiju, jedu na autopilota - do školy, ze školy, učit, číst, spát. Přes prázdniny je to lepší. Takže pokud bych měla jeden den, kdy by neexistovala pravidla, nemusela bych se potýkat s následky a měla neomezené konto, asi bych udělala všechny ty bláznivý věci, o kterých čtu. Šla do bungee jumpingu, opila se a tancovala celou noc, přestala bych se bát moc velké pozornosti, zaplavala si s delfínama... No, dobře, není to nic, z čeho by koukaly nějaké moc velké trable, ale jsou to věci, které bych jednou ráda zkusila. Stejně tak bych chtěla vidět pyramidy, pompeje, New York, podmořský svět a další. Nebo bych podnikla něco nebezpečného. Zkrátka a jednoduše bych chtěla přestat přemýšlet, myslet na další den a jen si užívat. :)

  OdpovědětVymazat
 13. monicka.b@seznam.cz

  Byla bych spontální, normální dny mám celkem nalajnované abych stíhala všechno a tak bych třeba vyrazila do parku, chodila bych po zelené trávě, nebo bych sedla do letadla a vyrazila bych do nějakého velkého světového city, jen tak bych chodíla a představovala si že žiju třeba v NY a byla bych volná a nezávisla. Prostě přesný opak toho co jsem :-) Mohlo by to být celkem fajn a zajímavé.

  OdpovědětVymazat
 14. xo-domissek-xo@seznam.cz

  ...jak by to vypadalo, kdybyste se na jeden den rozhodli jednat úplně jinak, než jak jednáte obvykle. Mno, tak pokud by to jednání mohlo změnit zbytek mého života a nebylo by to jen pouhé ,,povyražení" v podobě dovolené v Maroku, prohlídky parku Jak se natáčel Harry Potter, vyzkoušení různých adrenalinových činností (lasergame, lanová stěna, aquazorbing,..), krmení některých ZOO zvířátek, nákupů v předražených obchodech v Miláně či Paříži; ale mohlo se to promítnout i do mého budoucího života, bylo by to nastěhování do nějakého (prozatím) studentského bytu v Brně/Olomouci, pořízení si společníka (prozatím :D) v podobě pejska, přihlášení se do nějakého kurzu výživového poradce/fitness instruktora, a ucházení se o podobnou práci nebo z oblasti módy/foto/modelingu - no ale jelikož bych toho měla ten den nad hlavu, zakončila bych to odpočinkem v relaxačním centru (sauna, masáž :)) :D)
  btw. super zamyšlení, zpočátku se mi do toho moc nechtělo, ale pak jsem se do toho tak vžila, až to pěkné není :D ale každý si zaslouží ten kus ideálů/představy o ,,...a žili spolu šťastně až do smrti." :))

  OdpovědětVymazat
 15. vavrinovamichaela@gmail.com

  Já bych v ten den začala pracovat na svých snech :) na těch, které se stále tak nějak bojím nakousnout. Obesla
  A bych přihlášky na zahraniční univerzoty, přihlásila se na kurzy, které by mi umožnily vykonávat povolání snů a hlavně bych pro začátek odjela někam pryč, aniž bych na to byla připravená, protože taktiky ,,hoď do vody a plav" se všichni bojí i když nejlépe funguje :) takže bych vyrazila asi do Norska, Austrálie nebo LA :)

  OdpovědětVymazat
 16. 1)lucinka.hnidkova@seznam.cz
  2) Vypnula bych mobil a nechala ho doma, následně bych si šla koupit kafe a nějakou dobrou letní knihu. Nastoupila bych do vlaku s nevědomím kam jedu, dále už by to pak záleželo na tom kam dojedu. Ale užila bych si den bez toho, abych se musela na cokoli ohlížet a přemýšlet nad tím, jestli jsem všechno udělala správně.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou ověřovány pomocí kódu!
Konstruktivní kritiku přijímám s úsměvem. A pokud použijete profil "Anonymní", na konci komentáře se podepište, díky moc!