neděle 19. října 2014

VÝZVA: Pomozte Kupbook rozšířit i za hranice Prahy!

Před pár měsíci jsem psala článek o projektu Kupbook, který se mi moc líbí. V komentářích několikrát zaznělo, že je škoda, že jsou boxíky jen v Praze. Pokud i vás tohle mrzí, máte jedinečnou možnost to změnit!

V komentářích se ozývaly hlasy z Brna nebo třeba z Plzně, že je škoda, že tento projekt funguje jen v Praze. Můžete to vzít do vlastních rukou! Víte o kavárně, kam by se Kupbook hodil? No tak to není nic jednoduššího, než se ozvat organizátorům projektu, třeba to půjde. "Rodiče" Kupbooku by rádi své působení rozšířili i do jiných měst, ale jak vybrat tu pravou kavárnu? A v tom jim můžete pomoct právě vy.

Když jsem článek v únoru psala, projekt se teprve rozjížděl. Boxy se objevily v prvních deseti kavárnách. Teď máme jeden Kupbook box i ve školním bistru, další je třeba v Národní knihovně. Proč ne? Na literárním jarmarku jsem se bavila s paní od Kupbooku a až se k tomu dostanu, zeptám se i u nás. Tak to udělejte i vy.

Kde kontaktovat Kupbook?
Facebook - tady jsou asi nejnovější informace o projektu, když se jim ozvete zde, určitě nešlápnete vedle
kupbook@email.cz - no a nebo na mailu, to je možná jednodušší!

Takže co? Navrhněte organizátorům svoji oblíbenou kavárnu a pomozte tak tomuto skvělému projektu zakořenit i mimo hlavní město. Zaslouží si to!

2 komentáře:

  1. Skvělý nápad! :-) Hned jim jdu napsat, i když pochybuju, že se to dostane až k nám do kladenských nebo slánských končin. :-)

    OdpovědětVymazat

Komentáře jsou ověřovány pomocí kódu!
Konstruktivní kritiku přijímám s úsměvem. A pokud použijete profil "Anonymní", na konci komentáře se podepište, díky moc!